Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Разстоянията между двойките по време на Паневритмия


Дъгата

Recommended Posts

По време на кръга обикновено не ми остава внимание за това какво прави другия, освен ако това не наруши вниманието ми. .............

Един въпрос:

Бях в кръга на езерото на чистотата. В един момент започна да ми прави впечатление, че играещите пред мен изчезнаха от полезрението ми. Дотогава старателно следях камъчетата, които очертаваха кръга. Забелязах, че двойката пред мен се бе отдалечила почти с метър от тях, но те следваха двойките пред себе си, които също се бяха отдалечили от очертания кръг. ..................

Ако някой беше направил на мен забележка, че не се движа точно зад предната двойка, как би следвало да реагирам?

Това мнение се споделя от много приятели и те питат как да се подходи към тази ситуация?

ИЛИ е добре преди паневритмия пак да се подсетят фино хората да спазват определените правила?

Линк към коментар
Share on other sites

От голямо значение са и разстоянията между двойките и спазването на кръговото движение.

Понякога е трудно да се поддържа разстояние между двойките, особено когато играят повече хора.

Какво бихте направили ако предната двойка избърза много и остане твърде голямо разстояние между вашата двойка и следващата?

Или ако пък ако се движи твърде бавно и се налага да се бутате в тях?

Или ако двойката зад вас изостане твърде много?

Или ако вие се придържате стриктно към очертания кръг, както е споменато от Донка, а двойката пред вас - не.

Кое е нормалното разтояние между двойките, което трябва да се опитваме да поддържаме?

И как да стане това практически?

Моля споделете своя опит.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...