Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Китайската медицина твърди, че простудните и породените после инфекциозни заболявания, идели от слаба гръбна мускулатура. Инак аз гладувам по мъничко и много пранаяма.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Ето какво се случи с мене. Вчера нещо не ми се ядеше и след обяда се почувствах отпаднал. Полегнах си. Зле ми е, тресе ме. Грипче нещо такова. Премерих си температурата и тя беше 38 и нещо, а към 19 часа беше 39 градуса. Пийнах си хомеопатия, цветните есенции на д-р Бах, и всичко на всичко да съм пил през целият ден три или четири чая без да ям нищо. Накиснах си краката вечерта в топла вода със морска сол, напарих се с вряла вода. И се събуждам тази сутрин със 37 градуса, сега вече е 36,3 градуса. Е, отпаднало ми е още, но съм жизнен и се чувствам много добре. Желая здраве на всички.

Ето още инфо по въпроса, което съвпада с описаните от теб симптоми:

Грип! – План за действие на Жизнената ни сила

Редактирано от Alexandar
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Като слушам медиите как обявяват в хор на всеослушание за поредната задаваща се грипна епидемия, чудя се кой и по какви критерии определя, че ще има такава. Как може да се прогнозира една грипна епидемия от чисто научна гледна точка?

Линк към коментар
Share on other sites

Като слушам медиите как обявяват в хор на всеослушание за поредната задаваща се грипна епидемия, чудя се кой и по какви критерии определя, че ще има такава. Как може да се прогнозира една грипна епидемия от чисто научна гледна точка?

И медиите се хранят от такива "добри" новини...

Иначе понятието е разтегливо, мнооооого разтегливо.

У нас едва дочакаха да се разболеят 12 (дванадесет) души и обявиха епидемия от "свински" грип?!...

кой ли печели от такава прибързаност?

А тези които "прогнозираха" тази пандемия, са раследвани за получаването на милиони $$$$ от фармацевтични лобита.

Линк към коментар
Share on other sites

Как може да се прогнозира една грипна епидемия от чисто научна гледна точка?

От чисто научна, не знам...

... но от чисто финансова? - всички се досещаме как!

Видяхме как изгърмяха редица големи Европейски държави, "преяли" с недокадзани ваксини с-у "свински" грип за милиарди Евро, и които никой не иска да си слага (с изключение на добре подплашени от услужливите медии наивници).

И сега се чудят на кой да ги пробутат, но май единственият, който охотно ще ги приема е... екарисажа.:dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Дойде времето на респираторните инфекции и грипните епидемии.

Задава се нов ГРИП ПЪРТ

Нова ваксина срещу СВИНСКИ ГРИП?

:hmmmmm:

Ето какво откривам в посочния по-горе сайт "СВИНСКИ ГРИП" : "...Всяка година се налага да се правят нови ваксини, тъй като бацилите мутират много бързо. Когато вирусите запазят основните си характеристики, преболедувалите имат т.нар. остатъчен имунитет, обясни доц. Теохаров...."

Бацилите са пръчковидни, спорообразуващи бактерии, и нямат нищо общо с вирусите!

и по-нататък: "...Статистиката обаче сочи, че през последните години у нас през есента се ваксинират максимум 4% от населението. В страните от ЕС този процент е между 50% и 60%. Причината - здравните каси там плащат за имунизацията на хората..."

А може би причината е, че сме по-интелигентни, или пък че просто не вярваме на това което ни се спускат отгоре!...

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...