Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как се чете аура по снимка


Guest Системен

Recommended Posts

Guest Системен

Интересувам се как е възможно да се чете аура по снимка.

Какви знания са необходими. То като гледам това е сходно с привличането на енергия като от магийте.

Би трябвало да се изисква психология и езотерика.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Системен!

Доста системно задаваш въпроси и то интересни. Но казваш, че се занимаваш с йога и е добре да споделиш някои практики /ако знаеш такива/.

На мен също ми е интересно да разбера как се чете аура по снимка. За сега не зная учение, което да дава такова обучение :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Чете се от А до Я...по астралната азбука. Тя е сетивна, и всеки с което сетиво му е най-добро, с него чете аурите...По снимка- някои виждат аурата, други (като мен)- чуват и помирисват аурата и т.н. варианти много...

Но, явно имаш по-надлежащи проблеми за разчитане от четенето на аурата по снимки.. Първо- колкото по-висок е човек, толкожва по-силно окултно зрение има (аз съм 170см..Бях 174см, но се стремя към идеалния ръст на Тот/Хермес Трисмегист, който е 165см., така че наполовина си постигнах целта...но пък окултонто зрение химч го нямам. Съсзатворени очи не мога да визуализирам и очертанията на обикновен знак "СТОП"...). Окосмяванео обаче помага...Великите Посветени Учители са разкрили 12-те благословии за мъжа, скрити в брадата му..Така че, обезкосмен нямаш шансове в бизнеса с неумирането- да си видял портрет или снимка на Посветен Учител, Който да е голобрад? А за зъба- не знам..Не е случайно че има 32 пътя на познанието в схематичното кабалитично дърво, както и зрелия човек би трябвало да има 32 зъба в устата си..но не съм много сигурен дали може или не може без един или повече зъба да се преминат всичките тези пътища...

Първо си реши "проблемите" с фзическия облик, пък после може да се снимаш и да се учиш да четеш по снимка...

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Съсзатворени очи не мога да визуализирам и очертанията на обикновен знак "СТОП"...). Окосмяванео обаче помага...Великите Посветени Учители са разкрили 12-те благословии за мъжа, скрити в брадата му..Така че, обезкосмен нямаш шансове в бизнеса с неумирането- да си видял портрет или снимка на Посветен Учител, Който да е голобрад? А за зъба- не знам..Не е случайно че има 32 пътя на познанието в схематичното кабалитично дърво, както и зрелия човек би трябвало да има 32 зъба в устата си..но не съм много сигурен дали може или не може без един или повече зъба да се преминат всичките тези пътища...

Първо си реши "проблемите" с фзическия облик, пък после може да се снимаш и да се учиш да четеш по снимка...

Бухахахаа.

Ти ме разсмя направоо

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

не знам по снимка дали може аурата да се види но мойта съпруга я вижда на всеки човек дори един път и на животно НИКОГА тя не се е занимавала с тез неща дори и не чете на такива теми моята примерно аура е розова кво ли означава пак не знам може и още да гледа в душата и да ти каже какво мислиш в момента също така кат си сложи ръката на болно място все едно гореща ютия слага преценява човек на секундата дали мисли положително или отрицателно за нея и абсолютно откровенно ВИ казвам НИКОГА не го е усъвършенствала АЗ се опитвам от 5 години нещо минимално от нейното да постигна НЕ мога може ли някой от ВАС това да ми обясни ха най важното забравих когато почина ВАНГА бяхме на почивка във Велинград сутринта ставаме от сън и ВАля жена ми казва че сънувала нейната смърт хм викам аз глупости но отиваме на центъра на плаж купував вестник и на пъва страница го пишеше казвам го честно с ръка на сърцето и БОЖИЕТО име на уста 198391_fr.jpg

е това е тя

Линк към коментар
Share on other sites

не знам по снимка дали може аурата да се види но мойта съпруга я вижда на всеки човек дори един път и на животно НИКОГА тя не се е занимавала с тез неща дори и не чете на такива теми моята примерно аура е розова кво ли означава пак не знам може и още да гледа в душата и да ти каже какво мислиш в момента също така кат си сложи ръката на болно място все едно гореща ютия слага преценява човек на секундата дали мисли положително или отрицателно за нея и абсолютно откровенно ВИ казвам НИКОГА не го е усъвършенствала АЗ се опитвам от 5 години нещо минимално от нейното да постигна НЕ мога може ли някой от ВАС това да ми обясни ха най важното забравих когато почина ВАНГА бяхме на почивка във Велинград сутринта ставаме от сън и ВАля жена ми казва че сънувала нейната смърт хм викам аз глупости но отиваме на центъра на плаж купував вестник и на пъва страница го пишеше казвам го честно с ръка на сърцето и БОЖИЕТО име на уста 198391_fr.jpg

е това е тя

И може би не случайно сте заедно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...