Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Агата Кристи


Recommended Posts

Винаги ми е било интересно-дали наистина компютърните технологии са заместили напълно книгите.И още повече - има ли все още хора,които предпочитат книгата пред монитора.И най вече-има фенове на Агата Кристи? :P

Линк към коментар
Share on other sites

Има, има, ето аз съм една такава - предпочитам да чета от книга, вместо от монитор :D

И не само Агата Кристи, но преди години й бях фен, изчела съм почти всичко, публикувано в България от нея.

И ако аз все пак съм от едно по-възрастно поколение, то мога да посоча и двете ми дъщери, които много обичат да стоят пред компютъра (дотолкова, че съм сложила парола за достъп :) ), но го ползват предимно да играят игри, да си говорят в скайпа, да гледат/слушат клипчета/музика или филми, но много рядко да не кажа почти никак за четене на книги (евентуално нещо, което съм отказала да купя и не са го намерили в обществената библиотека).

През цялото останало време, ако не са навън, са с книги в ръце. Добре, че домашната ни библиотека е доста обширна, та дори с това темпо ще им трябват години да изчетат всичко.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

"...И най вече-има фенове на Агата Кристи?" Е как не??? Като малка поглъщах всичко до което успеех да се докопам въпреки, че никак не беше лесно, но сега е :3d_042: -

Агата Кристи.

Въпреки, че все още си обичам книжките и стария продънен

фотьойл от който кучето отдавна ме е изгонило най-безцеремонно <_<:( .

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Винаги ми е било интересно-дали наистина компютърните технологии са заместили напълно книгите.И още повече - има ли все още хора,които предпочитат книгата пред монитора.И най вече-има фенове на Агата Кристи? :P

Всъщност заместили са ги по отношение на филмите по Агата Кристи, които са станали по-достъпни.

Аз също съм любител на Агата Кристи, но освен книгите ѝ, харесвам и филмите правени по тях. От известно време в тракерът Zamuda.Net пускат поредица от сериали за Поаро и мис Марпъл. Вече има доста, но трябва та сте регистрирани в този тракер.

Poirot,box – DVD-R за Поаро по сериалите и дългометражните филми с участието на David Suchet

poirot_gn_04_2.jpg

Ако не искате да го гледате на DVD-R, има ги на като TVEPS, (около 700Mb всеки епизод).

Ако сте любители на мис Марпъл (май така се пишеше?), можете да свалите няколко серии от този адрес.

Сериалите са от 1987г. с Joan Hickson

joan-hickson.jpg

Редактирано от Ани
Линк към коментар
Share on other sites

Агата Кристи беше и моя любимка на младини. :hypocrite: Обичам и филмите,правени по нейните книги.Интересна ми е,защото освен заплетени криминални сюжети,тя винаги изгражда образи от плът и кръв,които можеш да си представиш в най-големи подробности,набляга много на психологията в тях,кара те да мислиш върху причините,които правят човека престъпник.

За нищо на света не заменям книгата в ръце с компютърния монитор,но не мога да изкупя всички книги,които бих желала да прочета. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...