Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Извънземните и тяхното послание


pavlinD10

Recommended Posts

Така, да започна отначало, усещам присъствието на извънземни, кои са и за какво са тук не зная, имам чувството, че имам някаква мисловна връзка с тях, но не мога да ги чуя(Това го написах вчера, а днес получих посланието, нещо от рода, защото не си го спомням добре, "Идваме с добро безволево,"), а те говорят та говорят повтарят едно ис също нещо вече няколко дни, един и същи сигнал, но не съм способен да си изясня, за какво е и какво означава.

Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, Кон Круз каза:

Какво "безволево"?

Цитата беше друг, но това беше в същата мисловна линия, а какво безволево не зная.

В процес на подсещане съм какво беше точно посланието, сетих се - ще дойдем със непоколебима воля ... 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

,,Леле, пак трябва да сменявам планетата?!"

Започвам с този коментар на тази статия относно посещението на тримата шефове на руските служби в Щатите миналата година.

За настроение!!! Но и все пак с един съвет...

При диагностицирано заболяване от шизофрения, да чуваш извънземен шепот може и да е полезно!!!

Не са малко примерите на хора ,,с контакт", а това може и да е особен начин вътрешният ти глас да достига до теб...

Само си ,,чеквай'' връзката с реалността и може пък това да е твоят, малко куриозен начин да живееш сред хората.

Успех в комуникацията!!! И ако се сетиш - попитай в твоя случай какво биха ти дали като съвет.

Редактирано от kipenzov
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 3 years later...

Ето това е глобална истина . А темите в масмедиите са залъгалки .

 

 

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...