Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да се справя


Recommended Posts

  • Отговори 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не ми е приятно да прочета това. Истината е, че доста колеги от всякакъв разред специално при натрапливости са слабо ефективни. Нямам си идея защо това е така. Има си определен алгоритъм, който когато се следва, резултатите идват. Нужно е да го познава човек обаче...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново! Със сигурност вече ставам досадна , за което много се извинявам, но нямам минута спокойствие. Мозъкът ми сякаш работи  на ужасно бързи обороти , което е доста измъчващо. Освен ,че от всичко , което видя мога да си представя някоя нелепост ,  по същият начин е   и с всичко , което чуя . Мога да визуализирам всичко,което осезавам постоянно . От гадни до съвсем нормални неща , но все пак е дразнещо. Например чувам  да кажем "кибрит" и веднага мога да го  визуализирам ,паленето на клечката , а оттам може да се стигне и до пожари :D. Много ми пречи на всичко , което правя ,когато разговарям. Това нормално ли е ? Сякаш изнасилвам мозъка си или по -скоро той мен, дори усещам напрежение в главата . Гледам другите хора  как  не им правят  впечатление  нещата , които на мен ми правят. Мисля си ,аз ли съм странна или прекалено се фокусирам в това и го препораждам . Има ли друго обяснение за това и нормално ли е ? Благодаря и  още веднъж се извинявам за досадата! 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравей,

не си досадна, а уплашена. Смени психотерапевта!

В 12.09.2016 г. at 11:52, Des каза:

Мога да визуализирам всичко,което осезавам постоянно

Това е предимство, а не недостатък. При човек, който си разбира от работата още първите сесии ще има резултат от работата с това твое предимство.

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...