Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Здравейте

Синът ми навърши наскоро девет години и всичко започна преди около година ,година и половина.Първо той прекара една много тежка диария, беше хоспитализирина, но десет дена беше с диария, двадесет дена на на антибиотици.След около три месеца, започна да се оплаква от главоболие  и коремна болка ,следваше повръщане и олекване.Това се повтаряше веднъж месечно.И винаги имаше предизвестия, за последващото главоболие.Все едно , че се превръщаше в тинейджър, замислен,депресивен, лесно раздразнителен, не търпящ критики, обвиняващ живота  , не търпящ правила, гневен , избухващ в рев и сълзи.След ден два, се появава главоболието след , което всичко затихва.Друг симпом е ,че има изпуска доста миризливи газове, чак задушаващи.Ходихме на алерголог, но нищо от храните не го дразнят.Има алергия към трева, живоляк, и в по-слабо изразена степен към бук и бреза.Незнам как да му помогна, а той се измъчва , и се притеснявам, че това може да се влоши с времето.Моля посъветвайте ме.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте

Ами бащатата ,също го намира за странно това поведение.

Ами , не съм много сигурна , че е точно това, тъй като тези симптоми се проявават само през и за определен период.Лекарите не ми помогнаха особенно , така че, търся на посоки, по мои наблюдения и търсения в интернет.Периодът преди да го заболи главата се проявава именно със симптоми на личностно разстройство.Изнервен, вика, крещи, ако прави нещо, се изнервя много бързо и стига до рев, сякаш е безсилен, и това го изнервя още повече.Може и да е тих , умислен , погледа да му се рее, сякаш е подтиснат от нещо, изгрлежда направо депресиран.През този период не се оплаква от болка никъде, но след ден или два ,започва главоболието.Предполагам , че най-вероятно има връзка между стомаха и главата, но защо симптомите са именно такива.И дали първопричинат е стомаха, или е нещо друго?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...