Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Не знам какво се случва с мен. Аз съм момиче на едва 16,имам си приятел,родители.Имахме много проблеми вкъщи последно време и не знам дали е от това,но едва ли.Та за проблема ми.. на 25 ноември на рожденният ден на сестричката ми ,не знам какво се случи изпих 4-5 чаши вино (с високо кръвно съм,но лакомия) беше ми всичко окей докъто не ме обзе някаква треска все едно нещо ме удари ,направо станах не исках да слушам музиката,исках всичко да спре ,всичко да мълчи обзе ме ужасно чувство все едно съм в ада и не съм аз.Това не бях аз,чувствах се много зле и веднага исках да се махна от там,защото мислех,че ще откача,не можах да се контролирам.И така мина след месец пак на 25 декември,се чувствах много зле,трябваше да ходя на  църква там ми прилоша,главата ми щеше да се пръсне,ръцете ми бяха лед и все едно ,че умирам а й това сърцебиене..На вечерта ми стана пак така вкъщи започнах да плача,не исках никой покрай мен исках всеки да мълчи да ме чувам нищо,прибрах се легнах си,не можех да заспя и да се успокоя,почна да ми става много зле и изведнъж неиздържах и станах и почнах да обикалям усетих нещо,пак не бях на себе си,почнах да плача кръвното ми беше 180 на 110 ,мислех,че се побърквам,попна да ми се повръща,дойде линейка казаха ми нервна криза.Аз пуша не знам дали е от цигарите ,но не вярвам.И живота от тогава ми се промени ,не съм същата,чувствам се неспокойна ,все едно нещо с мен не е наред ,много съм отчаяна психически и тази случка все ме преследва.Все едно ще полудея,не мога да се забавлявам с приятели,не мога да се забавлявам,постоянно мисля за това или за нещо лошо.Нещастна съм.Ходих на кардиолог,ЕЕГ,щитовидна жлеза,бъбреци и какво ли още не.Чувствам се безсилна и не нам как да си помогна,моля ви дайте мо съвет,какво ми има? Прекалено малка съм,за да се чувствам толкова нещастна.Нищо не ме радва.Искам да бъда щастлива,както преди.Моля ви..

Линк към коментар
Share on other sites

Имаш класически панически атаки, нервни кризи или както искаш ги наречи. Хубаво, че не вярваш, ама на 16 години - пиеш 4-5 чаши вино / 1 бутилка вино/, с високо кръвно си, пушиш и имаш проблеми в къщи, ако не вярваш, че в това са ти проблемите, ще се изненадам да разбера къде са. Важно е да споделиш с родителите си и да се погрижиш за себе си. Алкохолът е "помогнал" за стартиране на състоянието и след това за повторението му работи страха. 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...