Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Извън реалността, на какво се дължи?


Recommended Posts

Здравейте! На кратко ще по обясня за това, което се случва и искам да се избавя от него. Преди няколко години (8) изживях едногодишна хипохондрия, със страх от Паркинсоновата болест. По средата на моето "разболяване" заминах на почивка в Париж, очаквах да се оправя, и да така стана по време на пътуването ми до там.... След това 2 седмици ад.. (Парижкия ад) така го нарекох. Не помня живота си през тази година... Помня, че не ми пукаше за нищо, знаех че ще съм в тежест на родителите ми и, че ще се наложи да ми забърсват лигите. Това се случи, след като гледах една нощ филм за болестта. Всичките и симптоми бяха на лице, треперих така, че не можех вода да пия разливах я! Както и да е заминах за София на психолог, там всичко мина идеално и ме "оправи" само с думите "нищо ти няма стегни се" Живота ми възкръсна. Минаха се 8-те години, влязох в университет, живота ми беше прекрасен. Всеки ден чудо. Но една вечер както си лежа и изведнъж бодеж в гърдите. Познайте... Рак. Учих ветеринарна медицина! Преживях почти всички мозъчни ракови заболявания. Пак 1 година живот. След това се започнаха ужасни болки във врата със невероятни симптоми като аз си представях, че тумор притиска нерви и се побърквах по цели нощи. Извадиха ми мъдреца като в началото това ми беше идеята, от там идва всичко уви не! Оказа се Шип, който не спира да ме тормози. Симптомите ми започнаха да включват и стяхане в гърлото и усещане за чужд предмет, толкова силно ме стяга, че чак се напъвам да говоря, хоп пак РАК пак 2 месеца лудост. Всички доктори, бяха единодушни и ми изписаха Стрезам по 3 на ден. Стрезама единственно ми спря тревогите, но симптомите си останаха вече 2 години и половина. От тогава няма радост. На скоро реших да се поодпусна, че из между всички глупсоти ми се появяват и ПА + чувство за нереалност . И ми дойде на акъла да пробвам с трева, да се отпусна, като преди съм пушил и ми е било забавно. Но уви! Купих си евтина трева дръпнах си веднъж и направо откачих... Започна се едно такова вцепеняване, очите ми направо се обърнаха, 2 дни незнаех какво се случва. Бях през цялото време в нереалността. Когато пуших ми се схванаха (дали от неправилната стоика) десните крак и ръка. Започнаха едни налудничеви мисли, за Множествена склероза (преди това гледах филм за Стивън Хопкинг) Ужас... В момента вече 2-ри месец съм така, ръцете ми са сковани, мислите ми някъде другаде. От вр. на вр. се оправям, от вр. на вр. зазлява положението. Не съм в реалноста, имам чувството, че съм постоянно надрусан, изтръпват ми ръцете, изтървам разни предмети. Усещам си ръцете като чели са замръзнали и ги движа трудно, постоянно получавам леки треморчета. Ужас. Искам си живота обратно. Помагайте моля ви!

Линк към коментар
Share on other sites

Друг, ясно е, че проблемите ти са на психична основа и ти е необходима психологична помощ, но моят въпрос към теб е:

 

Къде в плановете ти стои психотерапията? При положение, че дори една консултация при психолога е подобрила състоянието ти, логично е поне да направиш проба и да повториш.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...