Jump to content
Порталът към съзнателен живот

изгубих се


Recommended Posts

Здравейте. Моят проблем е, че с времето се изгубих. Отстрани имам добро семейство, страхотна работа, мъж, който не ми се бърка в решенията и дете, което е надраснало връсниците си. По думите на околните съм успяла, но това е само на пръв поглед. Имам вид на надменна, студена и с голямо самочувствие. Усещам, че сама си издигам прегради, за да не се злоупотребява с добротата ми. Сега по същество. В последните месец-два си намирам извинения да не излизам, което не е нормално. Излизам само, ако е супер наложително, и то пак с някакви предварителни настройки. Вкъщи се чувствам най-добре. От работа директно вкъщи. Прибирам се като изцедена и ако легна веднага заспивам. Сутрин се будя трудно и пак излизам с настройки. Настройвам се и за прибиране - ако има два тротоара, естествено избирам празния. Звучи абсурдно, но е някакъв страх. Също така ме гони страшна апатия, безразличие, което се опитвам да скрия с чувството си за хумор и привидно успявам. Нямам желание да пътувам, нямам желание да се срещам с хора, освен ако не е наложително. И понеже са ми малко тези проблеми има и трети човек от четири години, с когото се виждаме рядко, заради разстоянието, примерно веднъж годишно. Как да се преборя със себе си. Как да спра да съм на автопилот?

Линк към коментар
Share on other sites

Взех си цялата отпуска, но не мога месец и половина да си измислям оправдания, за да не излизам, дори си пазарувам по интернет, само и само да не слезна до магазина.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...