Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Чувство за нереалност.


Recommended Posts

Здравейте господин Първанов!

Не знам дали е депресия или нещо друго, обаче постоянно имам страх, като се возя в автобус или какъвто и да е превоз, имам чувството, че ще стане инцидент и ще загина, или че някой терорист камикадзе ще се взриви, и всякакви подобни гадни мисли и въобще страх от самата смърт, че просто за миг всичко свършва и край, няма ме, нищо не усещам нищо не чувам, просто НИЩО.Също така постоянно се стресирам като гледам новини и такива предавания, дето казаха, че в Украйна , много хора са загинали, как джихадисти са измъчвали милиция, като рязали крайници и прочие и просто не знам дали ме разбирате, но чувството е неописуемо(в лошият смисъл на думата).

Друг проблем е, че постоянно ми е нереално, все едно живея в филм, все едно не съм аз, а живея в филм, а някой ме управлява като в играта SIMS.Започнах да посещавам фитнес зала, и там се разтоварвам психически и чувството за нереалност отминава....но тук идва третият проблем:

Не забелязвам резултат, оставам си грозен слабак, постоянно имам чувството, че не правя упражненията правилно и се ядосвам ужасно много, в залата има инструктор който не взима пари, а помага винаги, но не може да се занимава само с мен(това е ясно).

 

Ще помоля господин Първанов да ме посъветва и да ми каже защо се случват нещата по-горе.

Благодаря и ПОЗДРАВИ!!!

 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...