Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Енергийното пречистване..


Recommended Posts

Здравейте отново !!! Може да ви се стори глупаво , това за което пиша и върпосите , които ще задам..но аз искам да разбера защо..Преди седмица посетих една жена - ясновидка..отидох , защото ми беше любопитно..не заради друго..Говорих с нея..споделих някои неща , които ме тревожат..и след като си тръгнах се чувствах много различно от състоянията , в които съм..чувствах се спокойна..леко..след като се мина известно време ..успях да направя разликата..тревожността я нямаше..напрежението..страхът..гневът..болката- не физическа..подтиснатото чувство..всички тези негативни емоции ги нямаше..И това означаваше едно - аз се чувствам добре..всеки ще каже е това е хубаво..но за мен не е..не мога да го приема..и всъщност за пореден път разбирам колко съм пристрастена към болката..и чрез нея единствено се чувствам жива..друг начин просто не зная..през цялото си съществуване само тези емоции изпитвах, колко и невярващо и да звучи е така..И когато разбрах,че се чувствам добре..това не ми хареса..по принцип щях да се ядосам..На неща , които би трябвало да ме ядосат..или да ме наранят..аз по никакъв начин не реагирам..Например гледам или чувам новина..която е тъжна..това би ме разплакало..но когато заплаках - не чувствах болката , тъгата отвътре..съзлите ми се стичаха..но без да изпитвам емоция..не знам дали успях да го обясна както трябва,но чувстовото е сякаш си като робот ....И сякаш ми е отнета тази способност да не изпитвам повече тези емоции..Това не ми харесва , защото всичко това ..се случи без аз да го искам осъзнато..обърка ми плановете..защото исках да започна терапия..да разбера и открия защо някои неща се случват така..къде греша..какво е трябвало да науча..и всичко това сега ме обърква..За мен това е заобикаляне на проблема- не решение.. По принцип имах проблем с изразяването на емоциите..подтисках ги в себе си..не им давах свобода...Според тази жена ,при която бях..нейната гледна точка за нещата е каквото се е случило..се е случило и толкова..Но аз не съм така..за мен за повечето неща си има причина..урок , който трябва да се научи..От много дълго време съм в едни депресивни състояния и се въртя в едни омагьосани кръгове..и не мога да разбера защо и кога изпадам в тях..В момента след тази среща..не се чувствам депресирана..не се чувствам никак даже..както казах негативните емоции ги няма..не чувствам и апатия и безразличие..не е и празнота..но и пък нищо не ме радва..нищо не ми е интересно..винаги е било така ..само,че разликата този път е че не се чувствам зле.. От една страна не искам никакви контакти с хора..не искам да говоря с никого..а от друга имам нужда от някой , с който да говоря за всичко това..но се чувствам вечно неразбрана.Вече не знам дали съм за терапия..нещата трябва да са много зле и нетърпими , за да отида..иначе ми се струва глупаво и маловажно..а и не знам дали ще попадна на правилния за мен..до сега..просто останах много ,много разочарована...но и не знам как да продължа напред..не виждам особено смисъл в живота..аз просто съм се спряла..живота ми е спрял..една права черта..

Това енергийно пречистване , което ми е направила тази жена..означава ли ,че всичко е наред..че няма вече проблеми..и че повече няма да изпитвам негативни емоции..ако се започне терапия.. това спъва ли я.. щом не усещаш нищо.. ?

Благодаря ви предварително за отделеното време и дадените отговори !!!

Линк към коментар
Share on other sites

Ако прочетете постовете ми ще видите, че рядко препоръчвам медикаменти.Дори напротив, против употребата им за много състояния съм.Но в момента вие описвате една класическа депресия и аз не мога да ви дам друг съвет освен да отидете при психиатър и започнете медикаментозно лечение. /препоръката ми е направена на основа сегашният ви пост и постовете писани тук http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=10270&st=0&p=126109&fromsearch=1&#entry126109/

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, Омен!

Лечителката,на която сте попаднали, вероятно е разбрала желанието Ви погрешно и Ви е отървала от всякакви емоции, а не само от отрицателните.

Разсъждавате много обективно, че всяко нещо в живота е урок.

Тази среща с ясновидката също. Впрочем тя е успяла да Ви промени така, не толкова защото е ясновидка, колкото защото умее да борави с жизнени енергии.

Ние всички през целия си живот боравим с тях несъзнателно. Но нямаме понятие :

1. от енергийната структура на човека, фини тела, чакри, меридиани ( нади) ... давам Ви тези термини, за да почетете по въпроса - има и тук във Форума теми и клипчета, има и на други места в интернет.

2. как да влияем на своите емоции и мисли, за да постигнем така желаната хармония.

Не е нужно човек да е ясновидец, за да умее това.

Има няколко системи за енергийно лечение, самолечение и хармонизация.

Аз познавам много добре и работя с

Лечение с прана на Мастър Чоа Кок Сюи.

( видеоклипчета)

Също така преподавам тази система ( международни разпространена и със запазена марка) на желаещите да навлязат по-навътре в тази материя и не образно , а буквално да вземат живота си в свои ръце.

Мога много още да пиша. Макар работата и ангажиментите ми да са доста, с радост ще Ви помогна да се ориентирате в ситуацията.

Информирайте се и ако имате въпроси, пишете ми на лични съобщения или в темата за Лечение с прана.

Светъл ден, вяра и надежда!

Любовта ще дойде след тях. :)

Лечение с прана Пранична психотерапия

Човешката аура Фини структури на човека - фини енергийни тела, чакри, нади

Енергийно прихващане на болести Чакрите

Причинното тяло

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново !!! Може да ви се стори глупаво , това за което пиша и върпосите , които ще задам..но аз искам да разбера защо..Преди седмица посетих една жена - ясновидка..отидох , защото ми беше любопитно..не заради друго..Говорих с нея..споделих някои неща , които ме тревожат..и след като си тръгнах се чувствах много различно от състоянията , в които съм..чувствах се спокойна..леко..след като се мина известно време ..успях да направя разликата..тревожността я нямаше..напрежението..страхът..гневът..болката- не физическа..подтиснатото чувство..всички тези негативни емоции ги нямаше..И това означаваше едно - аз се чувствам добре..всеки ще каже е това е хубаво..но за мен не е..не мога да го приема..и всъщност за пореден път разбирам колко съм пристрастена към болката..и чрез нея единствено се чувствам жива..друг начин просто не зная..през цялото си съществуване само тези емоции изпитвах, колко и невярващо и да звучи е така..И когато разбрах,че се чувствам добре..това не ми хареса..по принцип щях да се ядосам..На неща , които би трябвало да ме ядосат..или да ме наранят..аз по никакъв начин не реагирам..

...

Да, жената, за която говориш, може да те освободи от натрупаните енергии, но не и от навика, нито от отношението ти към собственото ти емоционално състояние. Привикнала си към определени емоции и липсата им е нещо ново и поне в началото неизменно ще бъде трудно за тебе. Не си задавай въпроса: защо не ми харесват? Това, което ти се случва в живота – болки, трудности и изпитания – е едно, а отношението ти към тях – нещо съвсем друго. Последното зависи единствено от теб. Ти си си създала едно неправилно отношение – сменила си единия полюс с другия. Вместо да отхвърляш и да се бориш със страданията си избрала да ти харесват. В крайна сметка и двата варианта са погрешни. Трудностите просто се случват. Не е нужно нито да ги харесваш, нито да не ги харесваш. И двете крайности те правят зависима. Повечето хора се страхуват и избягват болката и страданията, защото не ги познават. Ти за разлика от тях познаваш тези състояния. Сега трябва да опознаеш и техните противоположности. Изживей ги, опознай ги без да ги определяш като добри или лоши, правилни или неправилни. Тренирай отношението си към нещата. Просто си избери нещо, което ти е неприятно и го свърши като се стремиш да замениш отношението си с положително. Практиката е единствения начин да успееш, т.е. да осъзнаеш, че това дали нещо ти е приятно или неприятно зависи единствено от тебе.

Линк към коментар
Share on other sites

Станимир, късметче ...много ви благодаря за отговорите !!! :) Ще разгледам линковете , които ми даде.. Иначе да..то е да навик и до самия начин как възприемаш и гледаш нещата...И да аз знам и познавам само едната страна..но другата -не..не знам какво е да си щастлив..проблема е че в момента се намирам в някакво неопределимо състояние..не мога да изпитвам хубавите емоции..не съм ги и изпитвала..сложно е..но и негативните не ги изпитвам вече..може би се чувствам добре..но чувствам , че няма проблем и в същото вечеме , че има..

hip , точно преди няколко месеца бях на хапчета..и си казах , че повече до такива неща няма да прибягвам каквото и ще да става...това просто е един ад..който не може да се опише..единственото нещо,което се правеше бе да ме наблъскат с хапчета..смениха ми доста лекарства..и то ми даваха възможно най-силните дози..изкараха ме едва ли не е луда..Ами не..повече не..според мен има и други начини да се излезе от едни такива състояния..за мен това не е начинът...а онези натрапчиви мисли ги няма в момента..те бяха преди месец..

Линк към коментар
Share on other sites

×
×
  • Добави...